Відгуки

Залиште свій відгук у коментарях

35 thoughts on “Відгуки”

  1. Заказ пришел быстро.Огромное спасибо за подарки!Понравилось.что есть фото и описание сорта это очень удобно!Спасибо за ваш труд!

  2. Дякую за швидке виконання замовлення.Протягом кількох днів після замовлення я вже його отримала.Окрема подяка за подаруночки.Тепер буду чекати сходів.Вдалого вам сезону та побільше вдячних клієнтів.Усім щедрих врожаїв!

  3. Вітаю! Раніше мені було складно придбати якісне насіння, а тепер зустрівши вас, людей які живуть садом – городом … Дружина в захваті, саджали томати, перці, огірки, буряк та різну зелень. Відправили замовлення швидко. Орієнтуючись на вашу консультацію отримали гарний врожай!!! Хай вам щастить!!!

  4. Дякую за насіння! Дякую за подаруночок)) Відчувається любов до справи, якою займаєтесь. Упаковано все просто бездоганно. Процвітання вам і добра!

  5. Не зважаючи на такий важкий час і багато незручностей. продавець доброякісно виконує свою справу. і радує нас улюлюбленими насіннями В черговий раз отримала набір насіння.багато новинок. широкий вибір.
    Багато таких. що залишаються у мене в фаваритах. Спасибі за подарунки. Успіхів Вам та мира!

  6. Огромная благодарность за качественное и быстрое обслуживание, замечательные семена, подарки и отправку посылки Укрпочтой.
    Процветания магазину и мира в нашей стране.

  7. Років 5 тому, вперше зробила у Вас замовлення, заради огірків “політ бабочки” і замовила ще томати до мінімального замовлення. Відтепер завжди з Вашим насінням отримую бажаний якісний врожай!!! томати – це неймовірне диво і моя любов!!! Насіння недешеве, але воно того варте!!! 100% відбірний результат!!!
    Сподіваюсь і цього року все вдастся!

  8. Добрий день, шановні! Дякую за ваші Семена.Питання у мене: як ви вирощуєте фізаліс? Дякую за відповідь!

  9. від спілкування одні позитивні емоції. Замовлення виконано миттєво
    Окреме дякую за подарунки – дуже приємно і неочікувано
    Оформлення насіння і саме насіння виглядає чудово – сподіваюсь на такий же чудовий врожай 🙂
    Успіхів вам і мирного неба над головою

  10. Дякую. Замовлення прийшло швидко. Дякую за подарунки. Надіюсь отримати гарний урожай. Бажаю Вам успіхів, процвітання і миру.

  11. Дякую вам за насіння.Замовлення отримала на другий день після заказу.Приємні подарунки.Мирного неба нам всім,гарного врожаю.

  12. Замовлення отримала навіть швидше ніж очікувала. Дякую. Приємно здивована подарунками: до кожного сортотипу окремий подаруночек. Все гарно розфасовано, є опис. В більшості пакетів насіння більше ніж заявлено. Дякую як за замовлення, так і за Вашу працю.

  13. Отримала замовленя дуже швидко, дуже уважний та ввічливий продавець, всі сімена з картинкою та описом сорту, сімен в пакетику більше чим заявлено і отримала два пакетика в подарунок. Дякую вам за вашу працю!

  14. замовляла минулого року – отримала гарний врожай, дуже задоволена результатом
    В цьому році замовила знову – сподіваюсь на такий же гарний результат 🙂
    ДЯКУЮ

  15. Я дуже хотіла посадити солодкий міні-перць, але виявилося, що це ще той квест знайти хоча б 2 сорти в одному місці

    Але тут я знайшла одразу 4 і всі їх замовила)

    В мене були побоювання, що нічого не зійде, але яке було моє здивування, коли через 8 днів зійшов весь перець (100% схожість).

    Вже дуже чекаю, коли буду садити ваше насіння томатів Гном)

  16. Я дуже хотіла посадити солодкий міні-перець, але виявилося, що це ще той квест знайти хоча б 2 сорти в одному місці

    Але тут я знайшла одразу 4 і всі їх замовила)

    В мене були побоювання, що нічого не зійде, але яке було моє здивування, коли через 8 днів зійшов весь перець (100% схожість).

    Вже дуже чекаю, коли буду садити ваше насіння томатів Гном)

  17. Дуже дякую Вам!
    Замовлення отримала швидше ніж сподівалась!!!Ще й з подарунками!!!
    Дуже приємно! Сподіваюся на гарний врожай.Вам бажаю миру та процвітання!Ще раз дякую!

  18. Щиро дякую за якісне насіння помідорів! Усе акуратно запаковано, кожен сорт підписано, видно турботу і професіоналізм. Особливо приємно було отримати подаруночок — маленька, але дуже приємна несподіванка, яка додала гарного настрою! Обов’язково замовлятиму ще й рекомендуватиму іншим!

  19. Дуже дякую Вам за насіння.Все гарно запаковано,а головне що все підписано і на кожен сорт є опис.Велике дякую за подарунки,це рідкість,дуже приємно.Дякую.Бажаю успіхів.

  20. Доброго дня, шановні.
    У мене питання: я початківець, і хотіла б дізнатись, чи можливо із Ваших рослин отримати насіння, яке буде родити.
    Може, я щось не розумію, але кажуть, що теперішні сорта рослин, щоб родили- потрібно тільки купувати насіння.

    1. Добрий день!Так, з нашиш рослин томатів та перцю можна отримати насіння для подальшого вирощування. Це не гібриди, а сортове насіння. Зі зміною клімату все більше городників вирощують гібрідні форми овочів. Вони більш стійкі до несприятливих погодни умов та захворювань, з високою стабільною врожайністю. Але не завжди бувають смачними, тому ми віддаємо перевагу сортовим томатам та перцю. Багато є сортів, які не поступаються кращим гібрідам. Сортові томати смачні та ароматні. Кожен городник вирішує для себе, купувати гібридне або сортове насіння.

  21. Доброго дня!
    Сьогодні отримала посилку.Замовляла томати та солодкий перець.Все прийшло добре запаковане та ще й з подарунками.Дуже вдячна Вам, Сергій за вашу працю та якість насіння!Той рік вже замовляла у Вас і була дуже задоволена.Бажаю Вам і Вашим рідним доброго здоров’я,миру та успіхів!!!
    Дякую ще раз!

    1. Доброго дня! Дякуємо Вам! Ми дуже раді, що Вам сподобалося наше насіння і те що ми робимо. Гарних врожаїв! Миру та спокою!

  22. Замовляла томати гноми і перець. Продавець швидко відгукнувся і оперативно надіслав посилочку. Насіння має гарний вигляд. Кожен сорт з фото і детальним описом сорту, що дуже зручно. Та ще й подарунків мішок :). Тепер будемо очікувати на врожай. Рекомендую Сад позитиву!

  23. Доброго дня!
    Щиро дякую Вам за швидку відправку та акуратність і любов з якою все оформлено замовлення.
    Замовляю вже не перший рік і завжди дуже задоволена.
    Особливо приємні подарунки — це завжди гарний настрій!Відчувається,що Ви вкладаєте душу у свою справу.
    Бажаю Вам міцного здоровя,натхнення та вдячних клієнтів.
    І обовязково продовжу співпрацю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *